« NÁVOD NA STAHOVÁNÍ Z MEGAUPLOAD.COM »

 

Klikni na odkaz videa které chcete stáhnout, otevře se stránka megaupload.com V pravém horním rohu po otevření stránky bude nápis například  Please wait 35 seconds ... počkáte až tam místo odpočítávajících se vteřin naběhne text Click here to download , po kliknutí se otevře okno pro klasické stažení souboru.

Nejde vám stáhnout žádný soubor ?

1) Pokud vám nejde stáhnout soubor z megaupload.com a píše hlášku Download with premium! potom stahuje mnoho lidí naráz a proto opakujte akci znova.

2) Nebo může nastat další případ že soubor je smazaný a vypíše vám to hlášku This file has expired due to inactivity. To znamená že soubor je smazaný.

INSTALACE SE KTEROU MŮŽETE STAHOVAT KDYKOLIV Z MEGAUPLOAD.COM

Stačí nainstalovat lištu Alexa kterou stáhnete ZDE a po instalaci znova otevřete megaupload ze souborem, který chcete stáhnout a vpravi nahoře zadáte tří místní kod a zmačknete download. Pak se začnou klasicky načítat vteřiny asi kolem 10 vteřiny se objeví reklama kterou zavřete a po odpočtení kliknete na Click here to download A soubor stáhnete.

Upozornění : Lišta Alexa může obsahovat viry které můžou poškodit počítač ale není tomu vždy. (Já osobně mám lištu Alexa asi 3 měsíce a nemám žádný vir takže to není zase tak nebezpečné)